ТОВ АЙНЕКТ
ТОВ АЙНЕКТ
Харків, Ул. Цементная 8
Фото  1 Труба азбестоцементні d-150 ВТ-9 (5м) безнапірні гост БНТ 685348

Труба азбестоцементні d-150 ВТ-9 (5м) безнапірні гост БНТ

999 грн
Купити
Код 685348
Постачальник ТОВ АЙНЕКТ
Оцінка

Опис

Труба азбестоцементна напірна

Діаметр 150мм Довжина 5м

Труба азбестоцементна безнапірна

Азбестоцементні труби ( хрізотілцементние труби) сьогодні широко застосовуються як в промисловому, так і житловому будівництві. Основними компонентами складу, з якого виготовляються азбестоцементні труби, є всього три складові - азбест (15%), цемент (85%) і вода. Відзначимо, що в якості цементу в складі азбестоцементної труби найчастіше знаходить застосування портландцемент марки від 500 і вище. Азбест - друга складова азбестоцементної труби, являє собою тонковолокнистих матеріал з класу силікатів, здатний за певних умов розщеплюватися на гнучкі і тонкі волокна.

Саме завдяки введенню до складу азбестоцементної труби такого компонента, як азбест, готовий виріб набуває свої унікальні переваги: ​​

Азбестоцементні труби екологічно і гігієнічно безпечні;
Азбестоцементні труби демонструють виняткову стійкість до агресивних середовищ (слабкокислим і лужних середовищ);
Азбестоцементні труби негорючі і морозостійкі;
Азбестоцементні труби дуже легкі, міцні і довговічні. Такі труби дозволяють значно прискорити і здешевити монтаж трубопроводу.


Азбестоцементні труби відрізняються довговічністю, обумовленою високою корозійноїстійкістю. Вартість азбестоцементних труб значно нижче, ніж металевих. Тому азбестоцементні труби можуть широко застосовуватися в міській мережі. Однак треба зважати на те, що міцність азбестоцементних труб значно знижується при ударах. Тому їх доцільно укладати в розводящої мережі, поза проїзною частиною, при відсутності динамічного навантаження.

Азбестоцементні (азбоцементні) труби легко піддаються механічній обробці. Навіть при тривалій експлуатації азбестоцементні труби зберігають гладку внутрішню поверхню, до того ж вони є хорошими діелектриками.

Безнапірні азбестоцементні труби застосовують під час прокладання безнапірних внутрішніх і зовнішніх трубопроводів, що транспортують бутові і атмосферні стічні води; при будівництві безнапірних трубчастих гідротехнічних споруд і дренажних колекторів осушувальних систем; при підземному прокладанні кабелів, кабелів ліній зв'язку, при влаштуванні стовпчастих фундаментів під легкі малоповерхові будинки, а також у вигляді опорних стовпів для заборів і огорож.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиціїРекламні посилання
Опоры СВ 95, трубы ЖБИ,

Качественная продукция. Гарантия

Производство. Доставка по Украине

Корпорация УКРСПЕЦБЕТОН
ЖБИ

Плиты перекрытия, Кольца колодезные

Лотки, Трубы бетонные

(068) 997-01-01, (050) 997-01-01
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!
Предизолированные трубы

Стальные, ППР, гибкие

Наличие, доставка

ukrstk.com.ua